sobota 23. dubna 2016

Oči a povaha-One direction

Ahoj,

   věděli jste, že podle barvy očí se dá soudit i povaha? Já na to narazila asi před měsícem, a když jsem si jen tak ze srandy vyfotila oko, takhle to dopadlo:A teď se podíváme na tu vaší barvu.

Pokud máte modrou barvu očí, znamená to, že jste pravdomluvní, věrní a dodáváte ostatním lidem naději a inspiraci. Většinou vám tito lidi nebudou lhát a budou k vám upřímní a oddaní.
Jejich špatnou vlastností je však přehnaná starostlivost, občasná melancholie a apatičnost. Lidé s touto barvou jsou i chladní a depresivní. Modrooký lidé by neměli být ve vztahu s lidmi se stejnou barvou, jelikož si budou chtít dominovat každý každému.

Názornou ukázkou je např. Niall. Řekli byste do něj, že je například chladný? Je to možné, ale co my víme o jeho pravé povaze:) Já upřímně si myslím, že je věrný a má talent, který se u modrookých lidí projevuje:)

Zapomněla bych na Louiho. Ten má také krásné modré oči:)


Další barvou je hnědá. Příkladem nám bude Zayn a Liam. Hnědoocí lidé jsou solidní a vyrovnaní. To bych do Liama třeba řekla hned. Stejně jako do Zayna. Dále poskytují svým blízkým bezpečí a mají vůli. Dokáží být vášniví, ale i náladoví.
Hnědoocí lidé jsou úspěšní v tom, co dělají, pokud dokáží projevit své přednosti, a to si myslím, že se Liamovi i Zaynovi povedlo. Bývají to workoholici a ve vztahu jsou tolerantní. Většinou jsou v páru se zelenookými.A nakonec zelenoocí. Zelenoocí jsou trpěliví a říká se o nich, že mají potenciál věčného mládí. Říká se, že jsou plodní(no, to Harry asi bude:D) a klidní. Jsou ochotní a  většinou vám ve všem vyhoví. Také je na ně spolehnutí,  ale když se zvrtnou do opaku dokážou být i lakomí, nenávistní, vzteklí a dokonce i často nemocní. To doufám Harry není. U něj bych lakomství zrovna netipla. Už jen to, že pomáhá dětem v Africe a přispívá na charitu. 
Když mají nepřítele, dokážou být velice tvrdí. Poté, když jdou do vztahu s modrookým, jsou většinou těmi, co poslouchají. Zelenoocí se k sobě nehodí už jen kvůli tomu, že mají v sobě hodně žárlivosti a podezíravosti...


A to je vše:) Doufám, že se vám krátký článek líbil:)