sobota 19. března 2016

Harry Styles- One direction

Ahoj,
   napadlo mě, když píšu příběhy o Harrym a zapojuji do nich i One direction, proč nenapsat vlastní názor?Možná by vás zajímalo, kvůli čemu a nebo proč zrovna Harry a ostatní. Harry je podle mého názoru, skvělý uchazeč pro hlavní postavu. Je hezký, vysoký a záhadný. Některé holky jsou z něj na větvi, a tak se o něm dobře píše. Hodí se na příběhy, ve kterých se vyskytuje ''Daddy hra'', dominance či nebezpečí. Kluci z One direction, jsou oblíbeným tématem, kvůli své oblíbenosti a celkové popularitě. Každý z nich má svůj šmrnc a osobitou povahu, která se dá v příbězích krásně vylíčit.Pořád je tu však otázka, proč ale Harry je u mě hlavními postavami. Můžu odpovědět snadno. Chci ho tam. Z 1D ho mám nejradši a asi na mě zapůsobil nejvíc. Zamilovala jsem se do jeho úsměvu s ďolíčkama a jeho nakřáplého hlubokého hlasu. Pro mě je ideální muž a proto ho do svých storek s velkou chutí dávám.

Celkově 1D poslouchám a nejradši mám od nich písničku:Perfect. I když jsem slyšela snad všechny jejich písničky, tak tuhle jsem si naprosto oblíbila. Celkový klip je boží a refrén už umím nazpaměť. Věřím, že nejsem jediná, kdo si je vždycky rád poslechne.S Harrym plánuju ještě mnoho příběhů, avšak vždy s jiným tématem. Doufám, že mé příběhy budete i nadále číst a komentovat, tak krásnými slovy, jako do teď.

A jaký je Váš oblíbený člen skupiny 1D? Pokud je neposloucháte, tak z jiné kapely. Nebo snad máte oblíbeného sólového zpěváka?

Harry:

Niall:

Liam:
Louis:

A, i když k nim už nepatří, tak Zayn:) :

pátek 18. března 2016

Dlouhé chvíle-Hraní na designera:D

   Taky máte občas nálady, kdy si prostě naaranžujete různé předměty, aby to vypadalo hezky a pak to fotíte? Já jsem dnes, takovou náladu zrovna měla. Vzniklo z toho tohle, takže při každé dlouhé chvíli, si každý rád zahraje na designera:DTrailer:3-MDB

Nový trailer, dala jsem si záležet, tak doufám, že líbí:)♥

McKaley Miller, se mi povedla pro hlavní roli. Jsem spokojená s obsazením pro Claru:)


sobota 5. března 2016

Dalibor Slepčík aneb český Bieber?!/Jak příběh vznikl?

  Ahoj,
 pár lidí se mě ptalo a dokonce mě prosilo o to, abych jim řekla, jak jsem vlastně přišla na tenhle příběh. Proč zrovna Dalibor? No, odpověď je snadná.

V televizi, na internetu, na YouTube... se o něm pořád mluvilo. Dokonce i holky u nás ve třídě či ze školy o něm básnily. Proto si na začátku všimněte, že je to tak trochu z vlastní zkušenosti :D


Popravdě, když jsem na tenhle nápad přišla, o Daliborovi nebyl na Wattpadu ještě žádnej příběh. Bohužel, v té době jsem psala ''♥Nenávidět nebo milovat♥'' a nechtěla jsem psát dva příběhy najednou. Když jsem svou první story pak dokončila, o Daliborovi už nějaké FF vznikly, a o to bylo těžší přijít s něčím originálním.


Jo, nakonec jsem nejspíš přišla, protože aby normální kluk, jako je Dalibor byl kamarád s Justinem Bieberem, nechal ho skončit na vozíčku a vlastně s ním zápasil o ruku jedné holky....To není až tak běžné, ne?!:D


Každopádně, psaní téhle FF, jsem si neskutečně užila. Bude mi to chybět, jelikož jsem se do toho fakt vžila a počítám, že napíšu ještě další díl:)


Patřím k těm průměrným spisovatelům na Wattpadu a musím říct, že si toho vážím. Za tak krátkou chvíli jsem dokázala udělat tohle:♥Můj profil♥Nemluvě o statistikách u Dalibora:Nedávno jsme překonali 2K hlasů, což je prostě neuvěřitelné na to, kolik přečtení příběh má. Pořád to stoupá a já se nestačím divit, jak rychle.


První publikování bylo: 12. prosince 2015, což jsou necelé tři měsíce! WOW! 


Pokud je tu ještě někdo, kdo by neviděl trailer, tak přikládám:)
Tak, tímhle článkem jsem Vám chtěla naposledy poděkovat(pokud se tedy ještě nezmíním ve videích o Wattpadu:D) a říct Vám, že pokud chcete psát. Pište! Nebojte se hejtů, protože hejtovat umí každej, ale napsat hezký komentář nebo pogratulování, to už je těžší.

                                                                                              Mějte se hezky a na viděnou:)♥


úterý 1. března 2016